Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
16 MAYIS RF DEVLET DUMASI TOPLANTISINA KATILACAKLARA ÇAĞRI
11 Mayıs 2011 Çarşamba Saat 02:56

Bu olay ile ilgili açık ve detaylı bir bilginin ortalıkta olmaması Çerkes toplumun içinde farklı söylentilerin çıkmasına neden olmaktadır. Bu çoğunlukla sizleri ve temsil ettiğiniz kurumları karalayan söylentilerdir ve inanıyoruz ki bu haksızca yapılmaktadır.

Ne yazık ki, temsil ettiğiniz kurumlardan bazılarına  yönelik Çerkes toplumun içinde çoktan beri bir çok soru işareti bulunmakta olduğunun  büyük ihtimalle farkındasınız. Bundan dolayı, tahminleri ortadan kaldırmak için yukarıda belirtilen görüşmenin durumunu, hedefini, biçimini, programını ve bunlara bağlı resmi tavrınızı açıklamanızı özellikle rica ediyoruz.

Umuyoruz ki talebimizi anlayışla karşılayacaksınız, çünkü talebimizin ortaya çıkmasının nedeni kendi halkımızın kaderine verdiğimiz önemdir ve halkımızın böyle önemli bir zamanda tarihin yol kenarında kalmasını istemememizdir. Bundan dolayı, iki gün sonra, 12 Mayıs saat 12:00 (Moskova saatiyle) kadar cevabınızı bu adreste bekliyoruz:

Eminiz ki, tüm belirsizlikler açıklığa kavuşturulacaktır ve sizlere içten başarılar dileyebileceğiz.

Saygılarımızla.

 

Cherkessia.net
Aheku.ru
Elot.ru

 

__________________________________________________________________

Дорогие сородичи!

Как стало известно, через несколько дней, 16 мая с.г., в Москве намечается ваша встреча, как руководителей нескольких черкесских общественных организаций из разных стран, с российским руководством. Отсутствие какой-либо подробной публичной информации об этом мероприятии порождает в черкесском обществе самые разные слухи, в том числе не всегда лестные как для организаций которые вы представляете, так и для вас лично, как мы верим - несправедливо.


К сожалению, деятельность некоторых из представляемых вами организаций давно вызывает немало вопросов в черкесском обществе, наверняка вам известных. Поэтому, чтобы развеять домыслы, убедительно просим вас прояснить обстоятельства вышеуказанной встречи, ее цели, формат, программу и связанные с этим ваши официальные позиции.


Мы надеемся, что наше предложение встретит у вас понимание, ведь продиктовано оно неравнодушием к судьбе собственного народа и нежеланием находиться на обочине истории в важный для него момент. Поэтому через два дня, 12 мая с.г., до 12-00 по московскому времени, мы будем ждать от вас ответов по следующим адресам:
heku@aheku.org , info@elot.ru , info@cherkessia.net .

Уверены, что все неясности будут прояснены и мы с чистой совестью сможем пожелать вам удачи.


С уважением, посетители форумов
http://www.aheku.org , http://www.elot.ru и http://www.cherkessia.net


Bu haber toplam 2773 defa okundu.


Bu habere yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz ekleyin.
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net