Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cherkessia.net Yayın Kurulu ve Yazarları Toplantısı İstanbul’da Yapıldı!
04 Temmuz 2018 Çarşamba Saat 12:29
Cherkessia.net Yayın Kurulu ve Yazarlar toplantısı 30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul’da yapıldı.

Cherkessia.net Yayın Kurulu ve yazarları toplantısı 30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde İstanbul’da yapıldı. Toplantıya yayın kurulu üyeleri Dr. Karden Murat, Şhalaho Ragıp Mete, Khuade Adnan, Kube Nurhan, Jade Wumar ve site yazarları, Hapi Cevdet Yıldız, Hatko Vural, Erdinç Ünsalan ( Zawurkan Zolan), Huşt Semih Akgün, çevirmen Cihan Mugan, ile Oktay Alcan, Mikail A. katıldı.

 

Khuade Adnan’ın Çerkesya’da ki son gelişmeleri analiz ettiği toplantı da; site yayın çerçevesi, doküman yayıncılığının yenilenmesi ve yeni köşe yazarlarına olanak tanınması üzerine konuşuldu.

 

Çerkes-Çerkesya gündeminin aktarımı konusunda, kurulduğu 2009 senesinden itibaren insiyatif alan Cherkessia.net’in bugüne kadar izlediği yayıncılık ilkelerini sürdürerek, eksik ve hatalarını minimuma indirmesi konusunda yazarların ve yayın kurulunun hemfikir olduğu toplantının periyodik olarak yapılacağı belirtildi.

Haber: Jade Wumar

Cherkessia.net, 4 temmuz 2018


Bu haber toplam 2194 defa okundu.


Abga Ateyba

Bu kadro iyi güzel de Abhazya konusunda sınıfta kalmış bir kadrodur. Yayın hayatına başladığından bu yana bırakın Abhazya'ya destek vermeyi her fırsatta Abhazya'yı karalayıcı haberler ve analizler yayınladı desek yalan olmaz. Amerikancı Thomas de Waal Ç.net in başyazarı gibi adeta.

11 Temmuz 2018 Çarşamba Saat 14:42
Bergun Harun Çevik

İstanbul'da yaşamıyorum ,fakat misafire açık bir toplantı olsaydı katılımcı olmak isterdim. Takip ettiğim yazarlara selamlarımı iletiyorum.

06 Temmuz 2018 Cuma Saat 12:45
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net