Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ABD' den Bir Grup Genç Çerkes, KBC yi Ziyaret Etti!
31 Ağustos 2021 Salı Saat 14:57
Facebook'ta en olumlu duyguların patlaması, Amerika Birleşik Devletleri'nden bir grup genç Çerkes'in Kafkasya'daki tarihi vatanlarına gelişiyle ilgili bir mesajla oldu.

 

Facebook'ta en olumlu duyguların patlaması, Amerika Birleşik Devletleri'nden bir grup genç Çerkes'in Kafkasya'daki tarihi vatanlarına gelişiyle ilgili bir mesajla oldu.

Gerçekten de misafirler Los Angeles'tan 25 Ağustos'ta Nalçik'e varmak için uzun bir yoldan geldiler. "Adige Sitesi" blogunun belirttiği gibi, misafirleri cumhuriyetin doğal güzelliğini, ilginç insanları ve muhtemelen sadece bu değil, üyelerini tanıtan aynı yaştaki yerel Çerkesler tarafından karşılandı. 

 

Kabardey-Balkar aynı zamanda tarihi, kültürel ve diğer güzellikler açısından da zengindir. Tabi ki, yabancı Çerkes dünyasının temsilcileri, Rus mevzuatının tuhaflığı, iktidara sahip insanların görgü kuralları vb. ile gelmeden çok önce tanıştılar.

 

Görünüşe göre, bu nedenle, Murat Kokov, Kendileriyle tanışanlardan biri, Facebook sayfasında, kat ettikleri mesafeyi değil, "tüm yasal zorlukları aştıklarını" söylüyor.

 

“Arkadaşlarım ve ben onlardan çok memnunuz” diye de yazıyor. - İletişim kurarken aynı ortamda büyüdüğümüz hissine kapılıyor insan. 

 

Yüzlerine ve fiziğine bakın - Çerkesler, bu topyekün küreselleşme çağında bile Çerkes olmaya devam ediyor."

 

Kaynak: http://www.natpressru.info/index.php?newsid=12556

 

Çeviri: Lıperıt perenıko

Cherkessia.net, 31 Ağustos 2021

 

Bu haber toplam 1539 defa okundu.


Bu habere yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz ekleyin.
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net