Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bizi Vurmak Kurtuluş Mu?
04 Ekim 2011 Salı Saat 22:37Yurtsever hareketin hem düşünsel hem de pratik olarak hazırlanmasında ve gelişmesinde büyük emeği olan arkadaşımız Suadin, özelikle 13 Ekim 2005 tarihinde Nalçık’ta yaşanan kanlı olaylardan sonra yurtsever kimliği ile öne çıkmıştı.

Her 21 Mayıs’ta bayraklarımızla ve ulusal simgelerimizle alanlara çıkmanın ve Özgürlük Savaşı’mızda şehit düşen atalarımızı anmanın öncülerinden ve örgütleyicilerinden olan Suadin Çerkes gençleri için bir önder, gerçek bir Thamate idi.

Saldırganlar henüz yakalanmadı, bu nedenle Çerkesya Yurtseveri Suadin arkadaşımızı şehit eden karanlık güçlerin kimler olduğunu bilmiyoruz.

Ama Yurtsever hareketi sindirmek veya terörize etmek isteyenlerin oyunlarına gelmeyecek; demokratik mücadelenin önünü mutlaka açacak ve Çerkesya’yı mutlaka ama mutlaka kuracağız!

Çerkes halkının ve tüm Yurtseverlerin başı sağolsun!

Kahrolsun Karanlık ve Kirli Eller!
Yaşasın Yurtsever Hareket!
Yaşasın Çerkesya!


Çerkesya Yurtseverleri

Bu haber toplam 3756 defa okundu.


Şamil Huaj

Verdiği mücadelenin ve anısının önünde saygıyla eğiliyorum.
O artık ölümsüz,halkı onu asla unutmayacak.

07 Ekim 2011 Cuma Saat 19:25
Blenawo Erkan

Çerkeslerin böyle yiğit insanlarıda var hala. Henüz satın alınamamış, devşirilememiş milletine, onun geleceğine sahip çıkmaya çalışan yurtsever ''perit''ler var ! Ve olacakda !

Suadinler yaşayacak! Bu böyle biline...

07 Ekim 2011 Cuma Saat 19:20
Ferit Özgür

Onların isimlerini çocuklarımıza vereceğiz!

Onların yüreklerindeki ateşi ancak böyle aktarabiliriz.

Benim adım neden Ğuzbek, Suadin, Muayed, Aslan, Kızbeç diye çocuklarımız düşündükçe onların Çerkesyası yok olmayacak....

Allah mekanını cennet etsin.

07 Ekim 2011 Cuma Saat 03:01
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net