Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÇERKES HALKININ VE TÜM MÜSLÜMANLARIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIZ...
24 Ekim 2012 Çarşamba Saat 00:12

Муслымэн псомрэ Адыгэ лъэпкъымрэ я къурмэн хьидымкlэ дынохъуэхъу..

Тхьэм, итlанэгъэ пlалъэ хъеркlэ гуфlэгъуэкlэ псори дынигъащ,

Дунейм щикъухьа Адыгэхэр Адыгэ Хэку Черкесиям зы дыщищlыж,

Махуэ лъапlэхэр , Хэкум зы дыхъужауэ щыдгъэлъэпlэну махуэхэм дыхунигъас.

Адыгэ Хэгъэгупсэхэр.

***

Çerkes Halkının ve Tüm Müslümanların Kurban Bayramını kutlar, daha nice bayramlara sağlık ve  esenlik içinde ulaşmasını dileriz. Bundan sonra ki bayramlarımızı bütün Dünyaya dağılmış olan Çerkes halkının,  Adıge Xeku- Çerkesya da kutlaması dileğimiz ve amacımızdır.

Çerkesya Yurtseverleri.

***

We congratulate Circassian nation's and all muslim's holly sacrifice festival.And We wish them to reach to many festivals with health and peace.Our aim and hope is to celebrate our next festivals in Circassia with all Circassians scattered all over the world.

Circassia Patriots.

***

نحيي الامة الشركسية و جميع المسلمين بمناسبة عيد الاضحى المبارك, و نتمنى لهم الصحة و السلامة الدائمة في هذه الاعياد. هدفنا و املنا الاحتفال بهذا العيد السنة القادمة في شركيسيا مع جميع الشراكسة المشتتون حول العالم .

 وطنيي شركيسيا.

***

Поздравляем весь Черкесский народ и всех мусульман со священным праздником Ид аль-Адха (Курбан-Байрам)! Дай Аллах, чтоб все мы жили в мире и согласии! И да приблизит Всевышний тот день, когда мы будем отмечать воссоединение Черкесского народа на Родине.

 Патриоты Черкессии.


Bu haber toplam 3944 defa okundu.


kabardey bırs nart

Tüm müslüman Çerkeslerin kurban bayramını kutluyorum.Herkese iyi bayramlar.Çerkesya yurtseverlerinin temennisini paylaşmamak eldemi ?Umarım onların dediği gibi gelecek bayramları hep beraber vatanımızda barış ve huzur içerisinde kutlarız.

24 Ekim 2012 Çarşamba Saat 01:23
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net