Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
КЪУРМЭН МЭФЭКlЫМКlЭ ТЫШЪУФЭГУШlО!-KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIZ!
09 Temmuz 2022 Cumartesi Saat 11:08
 
Bir anıt ve açık hava görseli olabilir
 
Муслымэн псомрэ Адыгэ лъэпкъымрэ я къурмэн хьидымкIэ дынохъуэхъу.
 
Тхьэм, итIанэгъэ пIалъэ хъеркIэ гуфIэгъуэкIэ псори дынигъэщ, Дунейм щикъухьа Адыгэхэр Адыгэ Хэку Черкесиям зы дыщищIыж, Махуэ лъапIэхэр , Хэкум зы дыхъужауэ щыдгъэлъэпIэну махуэхэм дыхунигъаc.
 
Адыгэ Хэкупсэхэр / Cherkessia.net  и зэзгъэзафэ куп.
 
***
 
Çerkes Halkının ve Tüm Müslümanların Kurban Bayramını kutlar, daha nice bayramlara sağlık ve esenlik içinde ulaşmasını dileriz. Bundan sonra ki tüm bayramlarımızın, bütün Dünyaya dağılmış olan Çerkes halkının Adıge Xeku- Çerkesya da kutlaması dileğimiz ve amacımızdır.
 
Çerkesya Yurtseverleri / Cherkessia.net  Yayın Kurulu..
 
***
 
We congratulate Circassian nation's and all muslim's holly sacrifice festival. And We wish them to reach to many festivals with health and peace.Our aim and hope is to celebrate our next festivals in Circassia with all Circassians scattered all over the world.
 
Patriots of Circassia / Cherkessia.net Editorial Board
 
***
 
Поздравляем весь Черкесский народ и всех мусульман со священным праздником Курбан-Байрам! Дай Аллах, чтоб все мы жили в мире и согласии! И да приблизит Всевышний тот день, когда мы будем отмечать воссоединение Черкесского народа на Родине.
Патриоты Черкесии.
 
Патриоты Черкесии / редакционная коллегия Cherkessia.net.
 
***
 
نحيي الامة الشركسية و جميع المسلمين بمناسبة عيد الاضحى المبارك, و نتمنى لهم الصحة و السلامة الدائمة في هذه الاعياد. هدفنا و املنا الاحتفال بهذا العيد السنة القادمة في شركيسيا مع جميع الشراكسة المشتتون حول العالم .
وطنيي شركيسيا.
 

Bu haber toplam 2249 defa okundu.


Bu habere yorum eklenmemiştir. İlk yorumu siz ekleyin.
Sitemizin hiçbir vakıf, dernek vs. ile ilgisi yoktur. Sitede yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazı ve yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.
Siteden kaynak gösterilmeden yazı kopyalanamaz.
Copyright © Cherkessia.Net 2009 İletişim: info@cherkessia.net